Přeskočit menu
Práce.www.cz
Práce.www.cz horní banner

Práce

Volná pracovní pozice: Poradce - poradenská činnost s ohledem na potřeby klienta ( právní, finanční...)

Práce  |  Poradce

Poradce - poradenská činnost s ohledem na potřeby klienta:

Poradce - poradenská činnost

Text inzerátu

Poradce - poradenská činnost s ohledem na potřeby klienta ( právní, finanční...)
Máte přehled o ekonomice a obchodu na trhu nejen v ČR? Chcete se naučit skutečnou podstatu správné poradenské činnosti a získat zkušenosti v osobním růstu?

Je-li tomu tak, zašlete nám Váš životopis a rádi se s Vámi setkáme.

Náplň práce:

• aktivní budování vlastního portfolia

• řízení portfolia stávajících firemních klientů a rozvíjení vztahu s nimi

• příprava komplexních nabídek

Požadavky:

• min SŠ vzdělání

• obchodní dovednosti

• orientace na výsledek

• schopnost samostatné práce

• profesionální vystupování

Nabízíme:

• různorodou odbornou práci

• pracoviště v místě bydliště

• vysoké finanční ohodnocení

• vzdělávání, pohyblivá pracovní doba

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Plzeň, možnost dle bydliště

Typ pracovního poměru: Dohodou

Zadavatel: Zaměstnavatel

To nejzajímavější na spolupráci nejsou jen vysoké provize, ale především míra zisku, která vám zůstává. Vysoké provize - díky spojení produkce několika tisíc finančních poradců vám můžeme nabídnout vyšší provize, než jaké můžete získat na nejvyšších pozicích v síťových firmách.

Individuální odměňování - odměňování pro váš tým můžete nastavit individuálně a vytvořit vlastní kariérní řád.

Smluvně garantovaná výše provize - výše vaší provize je smluvně garantována bez kariérních stupňů, lze ji měnit jen dohodou obou stran. Nepožadujeme pravidelné plnění podmínek produkce.

Týdenní výplata provizí.

Kontakt:

Tel. +420723110537 pí. Julčová

Práce.www.cz  |  inzerát

Aktuální nabídka volné pracovní pozice: Poradce - poradenská činnost s ohledem na potřeby klienta ( právní, finanční...) Plzeň Tel. +420723110537

Práce - finanční poradce Plzeň Plzeň Tel. +420 607 818 462

TOPlist