Přeskočit menu
Práce.www.cz
Práce.www.cz horní banner

Práce

Práce - finanční poradce Plzeň

Práce  |  finanční poradce Plzeň

Text inzerátu

Pracovní náplň
Vsaďte na partnerství s dynamicky se rozvíjející poradenskou a makléřskou společností!

Rozšiřujeme obchodní týmy o nové finanční poradce. Pomůžeme Vám nalézt cestu k lepším výdělkům! Jste dynamičtí, nebaví Vás rutina a chcete poznat nové věci? Baví Vás práce s lidmi? Pak hledáme právě Vás!

- vedení týmu poradců
- motivace
- komunikace s obchodními partnery
- poradenská činnost
- jednání s korporátními klienty

Požadavky - minimálně SŠ vzdělání
- právní bezúhonnost
- komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
- pružnost, iniciativa a zodpovědnost
- ochota k dalšímu vzdělávání ve finanční a ekonomické problematice
- znalost MS Office, ŘP sk. B jsou výhodou
- obchodní zkušenosti s prodejem jsou vítány

Nabízíme - zázemí přední české společnosti v oblasti finančního poradenství
- kvalitní bezplatné zaškolení, podporu a servis
- perspektivu osobního a profesního růstu
- motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
- flexibilní pracovní dobu
- možnost dalšího bezplatného vzdělávání v oboru
- individuální přístup
- nejvyšší provize v oboru
- jedinečný systém vzdělávání
- kontakty na klienty
- placené kanceláře
- call centrum

Máte zájem o tuto práci? Volejte telefonní číslo +420 607 818 462

Práce.www.cz  |  inzerát

Aktuální nabídka volné pracovní pozice: Poradce - poradenská činnost s ohledem na potřeby klienta ( právní, finanční...) Plzeň Tel. +420723110537

Práce - finanční poradce Plzeň Plzeň Tel. +420 607 818 462

TOPlist